Padel

SK Slavia Praha PADEL, z.s.

www.padelslavia.cz

Padelový klub SK SLAVIA PRAHA, z.s. vznikl v roce 2022 a v témže roce byl přijat Valnou hromadou SK Slavia Praha jako oficiální členský oddíl tohoto početně největšího a historického sportovního spolku v České republice. Krátce na to se stal součástí České padelové federace a ihned se přiřadil k největším padelovým klubům v Česku.

Klub ke své činnosti využívá padelový areál v Praze-Vršovicích, kde v rámci venkovního koupaliště (za zimním stadionem) disponuje třemi otevřenými padelovými kurty (přičemž výstavba čtvrtého kurtu už byla zahájena) a klubovnou se sociálním zázemím.

Ambicí klubu je rozšiřovat vlastní členskou základnu a poskytovat možnost hry i nečlenům. S pomocí trenérského týmu klub zajišťuje výuku padelu pro děti a mládež, pro rekreanty i pro závodní hráče. Klub pořádá vlastní klubové turnaje, oficiální turnaje České padelové federace a nabízíme také organizaci firemních turnajů a akcí.

SK Slavia Praha PADEL, z.s.

Vladivostocká 1460/10

Praha 10 - Vršovice
Areál koupaliště SK Slavia Praha
(pozor - samostatný vstup do klubu je z ulice Pod Altánem)