Slávistický oddíl zrakově postižených získal zlaté medaile na prestižním mezinárodním bowlingovém turnaji v Singapuru

SK Slavia Praha-odbor zrakově postižených
Slávistický oddíl zrakově postižených získal zlaté medaile na prestižním mezinárodním bowlingovém turnaji v Singapuru, který byl uspořádán při příležitosti 50. výročí parasportu v Singapuru ve dnech 4. -7.10. 2023. Na zahájení nechyběla ministryně sociálních věcí a představitelé sportovních organizací. Turnaj měl schválení od Singapurské, Asijské a i od mezinárodní bowlingové federace.

Počtem medailí se Česká republika stala třetí nejúspěšnější sběratelkou medailí z osmi zúčastněných zemí. Jde historicky o medailově nejúspěšnější výpravu českých zrakově postižených bowlerů na mezinárodním turnaji.

Medaile naši reprezentanti získali v těchto kategoriích:

B3 slávistka Věra Macháčková:

  • stříbro z jednotlivců bronz z dvojic
  • zlato z trojic
  • zlato z all events

B2 slávista Karel Macháček:

  • zlato z jednotlivců
  • zlato z trojic
  • zlato z all events

B1 Michal Krch Bowlingzone:

  • bronz ze dvojic a zlato ze trojic.

Gratulujeme slávistickému oddílu zrakově postižených k jejich medailím a přejeme jim mnoho dalších úspěchů v budoucnu. Tato výhra je vzorem pro všechny, kdo se snaží překonat překážky a dosáhnout svých cílů na sportovní scéně.

Praha - logo Praha 10 - logo Pražská plynárenská a.s.