Slávistický galavečer

Všichni pravověrní slávisté by si měli už teď označit v kalendáři červeně pátek 19. ledna 2024. Právě tohle datum bylo totiž vybráno pro velký slávistický galavečer, který pro všechny své oddíly uspořádá SK Slavia Praha.

„Sejít bychom se tam měli všichni, od profesionálních sportovců až po ty menší, amatérské oddíly. Chceme ukázat to nejlepší, co jsme na sportovním poli dosáhli v roce 2023, pochlubit se navzájem těmi nejlepšími výkony a vybrat mezi sebou i nejlepší sportovce ze slávistické rodiny za uplynulý rok, a to v celé řadě kategorií,“ prezentuje hlavní ideu galavečera Jiří Vrba, předseda SK Slavia Praha.

Obrazové medailonky představí pětice nominovaných, ze kterých budou vybráni nejlepší jednotlivci, kolektivy, trenéři, mládežníci, ale také nejvýraznější mimosportovní počiny s podpisem oddílů pražské Slavie.

„Největší slávistickou hvězdu uplynulé sezony necháme vybírat i fanoušky v internetovém hlasování. A do Síně slávy uvedeme významné osobnosti, ať už z bližší či dávnější historie Slavie,“ plánuje Jiří Vrba.

Celým večerem, který se bude konat ve speciálně upravené sportovní hale v Edenu bude provázet Petr Svěcený a po skončení oficiální části by měla následovat afterparty, s živou kapelou a DJ.

„Celý večer bychom rádi koncipovali jako velkolepé setkání široké slávistické rodiny,“ říká Vrba.

Vedle hostů z řad nominovaných sportovců by se dostatečný počet lístků měl dostat i do volného prodeje. Bližší informace najdete včas na sk-slavia.cz

Praha - logo Praha 10 - logo Pražská plynárenská a.s.