MČR Muži Ragby 7s v Edenu - 29. - 30. 6.

Minulý rok se slávištičtí rugbisté umístli na MČR muži 7s druzí. Letos cílí na zlato. Přijďte jim do Edenu fandit!

Historie a význam ragby 7s v České republice

Ragby 7s, známé svou rychlostí a dynamikou, je variací klasického ragby, kde proti sobě nastupují týmy o sedmi hráčích na každé straně a zápasy trvají jen sedm minut na poločas. Tento formát si získal velkou oblibu nejen po celém světě, ale i v České republice, kde se stal symbolem sportovní energie a týmové spolupráce.

Mistrovství České republiky v ragby 7s mužů se pořádá pravidelně a těší se velkému zájmu jak hráčů, tak fanoušků. Turnaj je nejen přehlídkou špičkového ragby, ale i oslavou fair play a sportovního ducha.

Program a účastníci

Mistrovství se bude konat během víkendu 29. - 30. 6. , kdy se týmy z celé republiky sjedou do Prahy, aby předvedly své nejlepší výkony. Turnaj je rozdělen do několika fází – od základních skupin, přes vyřazovací boje až po finálový zápas, který rozhodne o novém mistrovi.

Mezi účastníky nebudou chybět tradiční favorité, jako jsou týmy z Prahy, Brna a dalších významných ragbyových center. Zároveň se očekává, že se objeví i nováčci, kteří mohou překvapit svými výkony a přinést do turnaje čerstvý vítr.

Slávištičtí rugbisté cílí na zlato

Minulý rok naši hoši škončili druzí a letos se pokusí dosáhnout na první místo. Nahrává jim i to, že se MČR odehrává na domácím hřišti.

Pojďme si připomenout, jakou měli radost z minulého vítězství, o kterém mluvili v medailonku pro slávistický galavečer:

Doufáme, že letos s nimi budeme moci oslavit na dalším galavečeru jejich zlaté vítězství. Přijďte fandit!

Dopravní dostupnost na MČR rugby 7s

Do areálu bude vstup jak pro hráče tak diváky pouze vchodem z parkoviště u fotbalového stadionu .

Vstupné je pro všechny diváky ZDARMA .

Fotogalerie

Praha - logo Praha 10 - logo Pražská plynárenská a.s.